SALSA FEVER ® Wrocław | Profesjonalna Szkoła Salsy we Wrocławiu | ZNAJDŹ SWÓJ RYTM!


SALSA FEVER ® TO ŚWIADOMY WYBÓR NAUKI POD OKIEM MISTRZÓW;
SALSA FEVER ® Jest szkołą mającą na celu propagowanie niekomercyjnych form tańca pozbawionych sztucznego kanonu pierwowzoru. Oprócz przekazania znakomitej techniki tanecznej, przede wszystkim kreuje w tancerzu wydobycie jego indywidualnego stylu i dopasowanie go do jego naturalnej budowy ciała, pokazanie charakteru jego osobowości i naturalności w tańcu. Szkołę założył Radosław Jarosik.


Studio SALSA FEVER działa na zasadach biznesu rodzinnego i partnerskiego. Stara się ono zaszczepić Pasję w jak największą grupę ludzi, którą jest taniec.

SALSA FEVER Team Pracuje i Tworzy w Intencji Radości - "W Zdrowym Ciele - Zdrowy Duch" - by Taniec stał się sposobem na aktywne i miłe spędzanie czasu dla wszystkich, sposobem na życie.

Ucząc tańca główny nacisk kładziemy na jego imprezowy i socjalny aspekt, a w przypadku tańca w parach znakomitą technikę prowadzenia i naukę prowadzalnych układów. Staramy się by umiejętności taneczne nabyte u nas służyły zwłaszcza do przyjemności, czyli wykorzystaniu na salsotekach i międzynarodowych kongresach salsy, dyskotekach, zabawach takich jak komersy, półmetki, studniówki czy wesela, a nie tylko do celów choreografii tańców pokazowych.
Naszą wiedzę przekazujemy tak, by każdy czuł i rozumiał swoje ciało w ruchu, a w tańcu w parach obydwie ze stron nawzajem się czuły. Taneczne figury i układy nie są dla nas tylko wyuczonymi na pamięć sekwencjami które każda ze stron mogła by zatańczyć z partnerem lub bez, przyporządkowując im po prostu jakąś nazwę.
Taki sposób prowadzenia zajęć powoduje to że Panowie - prowadzą a Panie - dają się prowadzić w tańcu.


Najlepszym dowodem i wizytówką tego co robimy i jakie mamy podejście do tematu tańca jest strona na której jesteście.
Jej projekt powstał według pomysłów Radosława Jarosika.
Mamy nadzieję że wraz z Wami stworzy ona swoją historię, klimat i kolejny rozdział historii oraz pasji tańca u nas i na świecie.


Gorąco pozdrawiamy!
SALSA FEVER Team.


SALSA FEVER ® | Szkoła Tańca Wrocław | ZNAJDŹ SWÓJ RYTM!